Jak być dobrym w łóżku, czyli o czym należy pamiętać

Feb 22, 2021, 11:53:41 AM

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy jesteś dobry w łóżku? To pytanie, które może przyszło Ci do głowy, a może nigdy nie rozważałeś tego zagadnienia. Niezależnie od tego, prawda jest taka, że ​​nawet jeśli seks jest subiektywny, niektórzy ludzie są lepsi w seksie niż inni. Niezależnie od tego, czy masz obsesję na punkcie tego, czy nie, bycie dobrym w łóżku jest tak naprawdę bardziej związane z tym jak traktujesz swojego partnera niż z czymkolwiek innym.

Nie chodzi o umiejętności, które niektórzy mają, a inni nie, ani o rozmiar twojego penisa.

Chodzi o to, jak traktujesz drugą osobę, z którą jesteś. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, które siedem cech sypialni czyni z ciebie Boga seksu!

Kreatywność

Kreatywny kochanek to ktoś, kto nie jest zamknięty w jednej koncepcji tego, czym może być seks. Jasne, może to być penis w pochwie na materacu, ale może to być również penis w dłoni w łazience, usta na pochwie na plaży lub obraz penisa na ekranie.

Dla kreatywnego kochanka seks może być wszystkim. Cała ta przyjemność pochodzi z eksploracji, a nie z przemierzania w kółko tej samej starej trasy.

Nieustraszoność

Nieustraszony kochanek: zgadza się wypróbować sugestie partnera. Drugą stroną kreatywności jest nieustraszoność. Jasne, partner, który zawsze sugeruje nowe rzeczy i przesuwa granice, może być świetną zabawą, ale ten partner musi od czasu do czasu grać drugie skrzypce.

Możliwość powiedzenia „Hej, spróbujmy tym razem czegoś, czego ty chcesz” wymaga pokory, elastyczności (czasami dosłownie) i braku strachu.

Wytrzymałość

Nikt nie mówi, że seks musi trwać całą noc, ale jeśli seks trwa tylko kilka minut, prawdopodobieństwo, że obojgu partnerom uda się osiągnąć orgazm, jest niewielkie. Powinieneś być gotów dołożyć wszelkich starań, aby Twój partner miał tyle przyjemności, co Ty.

Dbałość o szczegóły

Kochanek zorientowany na szczegóły: robi wszystko, co należy, bez pytania. Tak jak najmniejsze szczegóły mogą oznaczać różnicę między sukcesem a porażką w życiu, to samo dotyczy sytuacji, gdy jesteś w łóżku.

Będąc ciekawym, co działa, a co nie, zapamiętanie tego i zastosowanie tych doświadczeń pomoże Ci przenieść grę seksualną na wyższy poziom. Wszystko zaczyna się od dbania o te szczegóły.

Wesołość

Zabawny kochanek: nie traktuje seksu zbyt poważnie. Czy kiedykolwiek widziałeś, jak niektórzy omal nie tracą przytomności podczas przemówienia? Oglądanie może być nie tylko bolesne, ale możesz też w zastępstwie doświadczyć ich niepokoju.

Teraz przenieś to do sypialni. Dobry kochanek to ktoś, kto jest wystarczająco wygodny, aby bawić się. Oznacza to śmiać się z drobnych wpadek, ponieważ dobrze się bawisz, a nie jesteś skoncentrowany na osiągnięciu określonego celu.

Czy nowa pozycja seksualna, której próbowałeś, nie działa tak, jak tego chciałeś? Czy twoje próby odgrywania ról kończą się niepowodzeniem?  Bóg seksu obróci to w żart!

Hojność

Hojny kochanek: na pierwszym miejscu stawia pragnienia partnera. Wszystkie powyższe cechy, niezależnie od tego, jak ważne są, byłyby bezużyteczne bez tej.

Hojny kochanek to taki, któremu naprawdę zależy na przyjemności partnera, a to może przybierać różne formy. Dla niektórych jest to ktoś, kto zgodzi się na każde żądanie.

Dla innych jest to ktoś, kto ich związuje i nie przyjmuje odpowiedzi „nie”. Kluczem do sukcesu jest to, czego chce ta druga osoba. Czy potrafisz odłożyć swoje pragnienia na tyle długo, aby zwrócić uwagę na to, czego chce druga osoba?

Pożądliwość

Dla tak wielu ludzi nie ma nic bardziej seksownego niż świadomość, jak bardzo druga osoba cię pragnie.

Najlepsi kochankowie na świecie sprawiają, że ich partnerzy czują się jak dynamit pokryty czekoladą, pokazując im – swoimi czynami, słowami, gardłowymi chrząknięciami i jękami rozkoszy – jak wspaniale jest uprawiać z nimi seks.