Kilka słów o Swingersi.uk

Jesteśmy wieloletnią parą, która spędziła wiele godzin w polskich klubach swingers, na domówkach i na polskich znanych portalach gdzie za każdym razem gdy zakładaliśmy konto na nowym portalu liczyliśmy na poznanie ciekawych osób o podobnych preferencjach. Niestety. To wielki problem. Po wielu perypetiach na różnych portalach, nie chcemy wymieniać tutaj nazw, zapragnęliśmy stworzenia miejsca dla ludzi, którzy cenią sobie czas, realność i dobry seks. Wiele czasu spędziliśmy na śledzeniu różnych stron internetowych w poszukiwaniu złotego środka. Po dziesiątkach, a może nawet i setkach wymienionych wiadomości z różnymi profilami na różnych polskich portalach stwierdziliśmy, że to nie ma sensu.

Naszym zdaniem 70% profili na portalach ogólnodostępnych na terenie polski to bajkopisarze, mężczyźni, pary i kobiety, którzy onanizują się czytając wiadomości lub oglądając zdjęcia. Kolejne 10% to prostytutki podszywające się pod profile kobiet szukające łatwego zarobku. Nie bronimy im tego ale niech wprost mówią, że szukają sponsora, a nie zabierają czas i prowadzą długie nic nieznaczące rozmowy. Następne 10% profili na polskich portalach, tych popularnych, to zapewne profile tworzone przez administracje w celu napędzania koniunktury portalu. Takich powodów moglibyśmy wyliczyć dziesiątki, powodów, które sprawiły, że zapragnęliśmy mieć własny portal. Portal na uczciwych zasadach. Portal z weryfikacją profili, portal, który wyznacza trendy i daje możliwości naszym użytkownikom.

Wtedy powstał pomysł na portal Bezprudeyjni.pl, który zaczął funkcjonować tak jak chcieliśmy, czyli z weryfikacją osób zakładających profile. Poza weryfikacją postanowiliśmy wyznaczyć barierę cenową, która miała na celu odsianie małolatów i żartownisiów, którzy z pewnością liczą każdy grosz. Po krótkiej chwili Bezprudryjni.pl zmienili się w VipDate.pl ponieważ chcemy łączyć ludzi z całego świata. Ludzi ceniących sobie znajomości, przyjaźnie, dobrą zabawę i wyrafinowany seks. VipDate.pl zaczął być obecny na Pornhub.com aby ludzie z całego świata mogli zacząć korzystać z portalu. Rozwijamy się, stawiamy coraz większe kroki i rozbudowujemy naszą bazę i portal. Chcemy być dla Was wyznacznikiem drogi ku poznawaniu nowych osób o podobnych preferencjach seksualnych.

Dziękujemy Wam za zaufanie, które wyrażacie swoimi profilami, na których niejednokrotnie pokazujecie swoje twarze. Pamiętajcie, że przykładamy bardzo dużą wagę do Waszych zdjęć i wizerunku! Pod każdym zdjęciem profilowym możecie znaleźć notę prawną, która tak jak my chroni Wasze zdjęcia i wizerunek.

Portal VipDate.pl powstał aby łączyć ze sobą ludzi realnych i poważnie podchodzących do sprawy.

Na VipDate.pl aby otrzymać odznakę profilu zweryfikowanego należy wysłać własne zdjęcie w pewnej konfiguracji co potwierdza nam , że profil jest prowadzony przez realnego użytkownika. A tym samym dajemy Wam gwarancję, że profile z odznaką weryfikacji są realne i prawdziwe.

Kolejną dużą barierą dla wszelkich dowcipnisiów i niezdecydowanych oraz gawędziarzy erotomanów jest bariera finansowa. VipDate.pl to ekskluzywne miejsce dla realnych osób i staramy sie aby utrzymać poziom. Mamy nadzieję, że popieracie nasze metody weryfikacyjne i cieszycie się z kontaktu z innymi realnymi ludźmi :) Miłej zabawy!


VipDate to jedyny portal w Polsce gdzie każdy profil jest weryfikowany dzięki czemu masz pewność, że osoby z etykietą weryfikacji istnieją naprawdę! Skupiamy na portalu panie, panów, pary, osoby biseksualne, homoseksualne,transseksualne oraz grupy i kluby. Udostępniamy również wyznaczone miejsce dla komercyjnych ogłoszeń erotycznych dla Pań i Panów chcących zarabiać na swych usługach. Portal ma na celu skupiać ludzi lubiących zabawy swingers, dobry sex i dobrą zabawę. Bez wstydu i prudrii! Dołącz do nas i baw sie dobrze!