Wróć     Sign in     Zarejestruj     Strefa VOD

Zareklamuj się na VipDate!

Portal VipDate.pl to idealny sposób na reklamę Twojej firmy lub usług! Setki tysięcy odsłon miesięcznie profili użytkowników na VipDate.pl to trafiony sposób na dotarcie do setek tysięcy użytkowników i pokazanie swojej firmy lub usług szerokiej gamie użytkowników.

Łączna liczba żądań podstron profilowych to ponad 1 milion odsłon miesięcznie! To ponad 10 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy przeglądają profile po wielokroć! Poniżej przedstawiamy dane z przełomu miesiący Maja i Czerwca 2021.

VipDate.pl

Strona każdego profilu - centralnie

Reklama umieszczona zostaje na stronie każdego profilu na stronie w części centralnej. Jest to jedno z najbardziej widocznych miejsc na stronie każdego profilu na stronie. Reklama może duża i bardzo dobrze wyeksponowana co z pewnością spowoduje dużą klikalność i zainteresowanie potencjalnych klientów.

VipDate.pl
Strona każdego profilu - sidebar prawy lub lewy

Reklama umieszczona zostaje na stronie każdego profilu na smej górze po lewej, prawej lub obu stronach. Reklama może być kwadratowa lub podłużna. Jest umiejscowiona w strategicznych punktach strony dzięki czemu jest doskonale widoczna dla każdego odwiedzającego profil danego użytkownika.

VipDate.pl
Wersja mobilna każda strona

Reklama umieszczona zostaje na stronie każdego profilu w wersji mobilnej strony. Jest to bardzo mocno wyeksponowane miejsce reklamowe stosowane głównie jako dodatkowa opcja reklamowa do, której z wybranych propozycji reklamowych. Opcja mobilna nie jest widoczna w wersji przeglądarkowej.

VipDate.pl
Każda strona z filmem

Reklama umieszczona zostaje na stronie każdego filmu w galerii vod. Reklama widoczna jest nad każdym filmem w galerii vod do czasu odtworzenia filmu w wersji pełnoekranowej.

VipDate.pl


Przykłady:
VipDate.pl
VipDate.pl
VipDate.pl
VipDate.pl
VipDate.pl